Privātuma politika

Ritini

Kādus apmeklētāju datus vietne apkopo?

Mēs nevācam vietnes lietotāju datus!

Kontaktu forma

Īslaicīgi uzglabā iesūtīto informāciju tikai un vienīgi tās izskatīšanas nolūkā, lai sniegtu atbildi, vai ņemtu vērā apmeklētāja komentāru.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu (embedded) saturu (piemēram, videoklipus). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis attiecīgo vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analītiskā informācija

Vietne var uzglabāt vispārīgu anonīmu informāciju par apmeklētāju aizsardzībai no robotprogrammatūrām, programmatūras atkļūdošanai un vietnes spējai korekti sniegt informāciju. Saglabātā informācija ietver apmeklētāja publisko galējo IP adresi un interneta pārlūkprogrammas sniegto standarta indentifikatoru jeb User-Agent, kas parasti sastāv no pārlūkprogrammas, tas kodola un izmantotās operētājistēmas nosaukuma un versijas nr.).

Kam mēs sniedzam datus?

Nevienam! Mēs nepelnam ar statistikas krāšanu, lietotāju izsekošanu, vai reklāmām.

Kā mēs aizsargājam datus?

Regulāri atjaunonot programmatūru un uzturot augstākās drošības prasības.